درباره ما

شرکت بازرگانی استیل گستر با بیش از 30 سال حضور در بازار استیل و فولاد ایران از بزرگترین و تواناترین وارد کنندگان و توزیع کنندگان لوله و پروفیل، میلگرد، تسمه، چهار پهلو و شش پر استنلس استیل، ورق در گریدهای 309، 430، 420، 410، 316 L و 304 L و انواع لوله های تیوب، پایپ، درزدار، بدون درز در رده های مختلف (10 - 40 - 80 - 160)؛ اتصالات دنده ای و جوشی، مهره ماسوره و فلنج، شیرآلات مختلف صنعتی از نوع توپی، پروانه ای و سوزنی و ... در کشور می باشد.

این شرکت با بررسی دقیق و نیازسنجی کارخانجات داخلی و شناسایی ظرفیت بازار اقدام به واردات و توزیع این محصولات با ظرفیت قابل توجه نموده است و همچنین آمادگی تامین نیاز بازار داخلی و صنایع مادر اعم از صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه ها، صنایع مختلف ماشین سازی و صنایع غذایی را داراست.

تلاش ما بر این است که با خدمتی هر چند کوچک جهت رفاه حال مشتریان اقدام به پاسخگویی شرکت ها و صنایع مختلف کشور با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت هم بصورت حضوری در دفتر تهران و هم بصورت آنلاین از طریق سایت www.steelgostar.com و کانال تلگرامی steelgostaronline@ گامی کوچک در این راه برداشته باشیم.